Kapitola 2 (Damon or Stefan)

10. října 2012 v 21:23 | LadyD |  Damon or Stefan - Story by LadyD
Milý deníčku teď nevím co mám dělat.Moje city jsou smíšené.Proč právě Stefan? Co mu udělala Katherine? Právě jsem se probudila a přemýšlím, jak to bude všechno dál. Já, Stefan a Damon.Zjistila jsem, že moje city k Damonovi se dost změnily, je to více než přátelství. Můj život, všechno je vzhůru nohama. Katherine s ním určitě manipuluje. Nechoval by se nikdy takto ..."Eleno toto vůbec není zdravé. Nadměrné psaní škodí." Ozval se Damon. My jsme stále cestovali autem.
"Hádám nechceš abych si to začal číst?" Viděla jsem jak se ušklíbl. To mi stačilo.
"To by si neudělal!" Zakončila jsem.
"Milý deníčku teď nevím co mám dělat.Moje city jsou smíšené.Proč právě Stefan? Co mu udělala Katherine? Právě jsem se probudila a přemýšlím, jak to bude všechno bude dál. Já, Stefan a Damon.Zjistila jsem, že moje city k Damonovi se dost změnily, je to více než přátelství ... " Začal číst. Ani nevím jak mi to popadl, ale hned jsem se mu to snažila vyrazit z ruky. Bylo to dost nebezpečné protože řídil. Ale hned jak začal, tak přestal. Vrátil mi to. Neměl k tomu žádný komentář. Zůstal dost zaražený. Nepromluvil. I já jsem byla ticho. Bylo to hrozné ticho, strašné ticho. A když už jsem chtěla něco říct, tak mi skočil do řeči.
"Poslouchej Dam ..." Přerušil mě.
"Zůstaneme tady!" Zatočil do takového lesa při cestě. Byla to dlouhá cesta přes les. Když jsme přišli na určené místo, tak jsem se pořádně divila. Přede mnou stála velká vila.
"Waw. Jak jsi se k tomu dostal?" Zeptala jsem se překvapeně. Byla jsem okouzlena.
"No prakticky jdeme na nepozvanou návštěvu do domu kde už léta nikdo nežije." Nechápala jsem, podívala jsem se na něj s nechápavým výrazem. Překroutil očima.

"Kdysi jsem tu bydlel.Přesněji v 50-tých letech. Blbé nudné časy.To jsem ještě nebyl takový ... jaký jsem dnes."

Přiblížil se ke mně tak blízko. A jako kdyby se mě nadechl. Zůstala jsem jako omámená. Najednou mě přepadla myšlenka, že si vlastně nebudu mít co oblíknout.O můj bože, už si umím představit, co mi na to řekne Damon. Ale zkusím mu to říct. Alespoň budu znát jeho reakci.
"Hej Damone!" Zavolala jsem na něj. Otočil se.

"Nebudu si mít co oblíknout." Prohlásila jsem.
"To je dobrý Eleno. Čím méně šatů tím méně zábran." Ušklíbl se.
"Jdeme dovnitř?" Řekl znenadání. Já jsem jen přikývla.Šla jsem za ním. Násilím otevřel dveře. "Ztratil jsem klíče." Zasmál se.
"No Eleno tohle je tvůj druhý domov na dobu neurčitou.Budeš zde muset se mnou trpět a žít ve světě plného alkoholu a zvrácených věcí, kde jsem král já." Při této myšlence jsem se zachvěla. To s jakým šarmem to řekl mě normálně vyvedlo z míry. Vešla jsem dovnitř. Hned když jsem uviděla gauč jsem se rozběhla.
"Hej kam to běžíš, sotva sme přišli. A mimochodem ložnice je na poschodí." Kysele jsem se ušklíbla a Damon se to snažil napodobit. Zatímco jsem se krčila na gauči Damon si sedl na židli vedle mě a popíjel. Je to jeho zvykem.
"Už mě to nebaví." Zahodil pohár za sebe. Ten jen tak zahrkotal.Pravděpodobně se i rozbil. Já jsem sebou trhla.

Mezitím u Stefana (s Katherine)
"Výborně Stefane.Jde ti to. No spíš to jde mně. Po tomto tvém neobvyklém chování Elena pochopí, že ti není souzena."
Mluvila zatím co si hrála s kuchyňským nožem.
"Proč?" Přemáhal se.Byl zranění. Všechny zranění mu způsobila Katherine.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 short black dresses short black dresses | E-mail | Web | 16. ledna 2013 v 12:32 | Reagovat

Thanks for making the effort to discuss this particular, I feel strongly about this as well as love learning more on this subject. If at all possible, while you gain expertise, would you thoughts updating your site with more information? It is extremely ideal for me.
http://www.pathdress.net

2 evening cocktail dresses evening cocktail dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 19:25 | Reagovat

As a contractor, I address some of these issues are a regular basis. thanks for making sense!
http://www.movedress.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama