Změna života

18. září 2012 v 20:13 |  Změna života

Změna života


,, Dnes se stane něco zvláštního" to bylo jediné co Katherine napsala do svého deníku. Neví proč to napsala , ale neškrtla to. Zavřela deník a položila ho na noční stolek. Sedla si k počítači a zapla ho. Ve stejný moment ho otevřely i její tři nejlepší kamarádky. ,, Ahoj Eleno, ahoj Vanesso, ahoj Bonnie" pozdravila všechny kamarádky. ,, Ahoj Katherine" pozdravily jí na oplátku kamrádky. ,, Tak je to tady" zakřičela Bonnie. ,, Ano už se nemůžu dočkat! Náš první den na nové škole v Hollywodu!" zakřičela ještě hlasitěji Elena. ,, Sejdeme se ve škole páčko" Katherine zavřela notebook a šla se obléct. Vybrala si to nejhezčí oblečení co našla. Před zrcadlo si stoupla dívka v černých uzkých kalhotách, tílko bylo bíle a přes tílko měla přehozený zlatý šátek. Vlasy měla rozpuštěné. Jako jediná z holek měla černé vlnité vlasy. Seběhla po schodech dolů, aby se nasnídala. ,, Caroline! Kolikrát ti mám říkat , aby si kašičku nejedla rukama!" křičela Katherinina matka na její dvouletou sestřičku. ,, Ahoj mami, Ahoj tati" pozdravila Katherine rodiče. Pozdravu nazpět se nedočkala. Namazala si chleba se sýrem, uvařila čaj a sedla si k stolu. Zrovna, když chtěla odejít z kuchyně někdo zazvonil. ,, Katherine dojdi se podívat kdo zvoní!" zakřičel na ni zprudka otec.Katherine otráveně došla ke dveřím a otevřela. Za dveřmi stál nádherný kluk. Krásné černé vlasy a kaštanové oči. Na sobě měl černé kalhoty, bílé triko a černou bundu. ,, Ehm.. ty musíš být Katherine,že?" zeptal se kluk. ,, Ano já jsem Katherine Salvatorová". Kluk na ni jen tak íral , než se odvážil něco říct. ,, Salvatorová? namáš být náhodou Petrová? ",,Ne jmenuji se Katherine Salvatorová." Dál si jí prohlížel . ,, Ehm.. promiň, musel jsem si tě s někým spléct. Já se jmenuji Damon Gilbert." Katherine vyšla na verandu a zavřela za sebou dveře, aby jí nikdo neposlouchal. ,, Ty chodíš do školy na Hell street?" zeptala se ho Katherine. ,, Ano už několik let. Proč? " ,, No víš já a moje kámošky jsme nové studentky . Holky tam doprovodí rodiče a moji chvátají do práce. Nešel by si se mnou?" ,, Ano moc rád tě doprovodím" ,, Děkuju, jen si dojdu pro věci , za okamžik jsem tu!" řekla Katherine a běžela si pro tažku.

Bonnie už vidí jak auto Eleniných rodičů zatáčí do ulice před školou, kde mají sraz. ,,Ahoj Bonnie" Elena ještě ani nevystoupila z auta a už zdraví Bonnie. ,,Ahoj Eleno, nevíš kde je Katherine?" ,,Ne nevím" odpověděla Bonnie Elena. ,,Čau holky!" z povzdílí je už zdraví Vanessa. ,,Ahoj Vanesso" pozdravily jí holky. ,, Kde je Katherine?" zeptala se. ,, Nevím" odpověděla Bonnie. ,, Tak se otočte" řekla Elena. Holky se otočily a viděly Katherine jak jde s nějakm klukem, ale ten kluk byl pěknej, doopravdy pěknej. Katherine se s Damonem rozloučila a běžela za holkama. ,,Kdo to je?" ,,Odkud je?" ,, Kde si ho poznala?" holky zahrnovaly Katherine spousty otázkami, co se týče Damona. Katherine jim vše vyprávěla. Odpoledne s ním měla sraz.

,,Tudy! Pojďte tudy!" Elena vedla Bonnie s Vanessou do keře, kde budou pozorovat Katherine s Damonem. Z keře viděla krásně na park, kde měli sraz. Damon už seděl na lavičce. Katherine k němu přišla a přisedla si. Damon nic neříkal, jen tak seděl a koukal do blba. Katherine si přisedla ještě blíž a chytila ho za ruku. ,, Damone, co ti je? Svěř se mi!" otázala se Katherine. ,,O´oóóóó... to bude zajímavý" řekla Bonnie a začala se chychotat. ,, Bud ticho! Náhodou je to romantick.." okřikla Bonnie Vanessa a přitom jí praštila. ,, Vanesso! Bonnie! Eleno! Někdo zabil pana učitele Forbese! Ztratil moc krve a nepřežil to! " křičel za holkama Vanessy kluk Matt. ,,Cože?"Katherine to slyšela a udiveně zírala. ,, Damone slyšel jsi to?" Damon tam však už nebyl. ,, Damone?"

,,Našla ho Vickei Bennetová, měl rozervané hrdlo, jakoby ho kouslo zvíře! Ale jak by se do školy dostalo?" celou událost jim podrobně vysvětloval pan ředitel Saltzman. ,,Rozervané hrdlo, říkáte?" otázala se Elena. ,, ANo rozervané hrdlo a byl bez krve!"

Po škole šly holky k Bonnie domů. ,,Měly bysjme zajít za Vickei! Vím není to naše kamarádka,ale je to jediná holka, co s náma chodila do školy i v Londýně!!" řekla rozhodně Vanessa. ,, Ano to by jsme mohly" souhlasila Katherine. ,,Ale já mamce slíbila, že půjdu hned po škole domů a to s váma." nesouhlasila Bonnie. ,, Ale Bonnie nesji malý mimino!"odsekla Elena. ,,No tak dobře! ALe jestli mi vyhubuje, bude to vaše chyba!" ,, Dobře to beru" odpověděla jako jediná Elena.

,,Dobrý den paní Bennetová. Je Vickei doma?" zeptala se Vanessa Vickei matky, když jim otevřela. ,,Ano Vanessko, je doma, ale necítí se dobře. Je fajn, že jste í přišly navštívit. Cítí se osamocená. Pojďte dál." Holky vyšly po schodech nahoru až před Vickei pokoj. ,,Ahoj Vickei" pozdravily hokly, když vešly do pokoje. Vickei nic neodpověděla, jen ležela a dívala se do stropu. Elena si k ní přisedla a řekla: ,, Vickei, mluv s námi o čem chceš, my si s tebou rády popovídáme." Najednou jakoby se Vickei probrala z hlubokého spánku. ,,Eleno chytej! Ukaž to Vickei!" zakřičela Vanessa a hodila po Eleně skleničku. ,,Au!" Elena skleničku nechytla a rozřízla si ruku. ,, Eleno promiň" omluvila se Vanessa a běžela jí na pomoc. ,, TO je v pohodě. Nic to není." řekla v klidu Elena. Vickei najednou zvedla hlavu a kousla Elenu do ruky. ,,Au VIckei! Co to děláš? Au! " Vickei nepřestávala. Holky se jí snažily odtrhnout, ale nešlo to. Byla moc silná. Po nějaké době se odtrhla a vyskočila z okna. Bonnie se běžela podívat kde je, ale Vickei tam už nebyla."

,,Eleno budeš v pořádku! Jen odpočívej! " doktorka ošetřila Elenu a poslala jí domů. Holky šly společně k Eleně domů a přepaly u ní. ,,Holky já opravdu nechápu co to s Vickei je. Nevím proč mě kousla." stěžovala si holkám Elena. ,,Eleno to ani my. Ale slibuju ti, že tady s tebou budeme tak dlouho , jak budeš chtít. "uklidnila ji Katherine a ojala ji. ,,I já ti to slibuju" ,, I já" Najednou Katherine zazvonil telefon. ,,Holky sorry musím to vzít" ,,Dobře" Katherine odešla na chodnu a zavřela za sebou dveře. Volal jí Damon. ,,Ahoj Damone, co potřebuješ?" Katherine telefon zvedla a hned ho zdravila. ,,Ahoj Katherine, vyjdi před Eleny dům je tam pro tebe dárek" když to dopověděl položil to. Katherine seběhla po schodech dolů a otevřela dveře. Na rohožce ležela krabička. Katherine jí otevřela a uviděla tam krásný řetízek. Zvedla ho a dala si ho na krk. Pod řtízkem byl papírek. Katherine si ho přečetla a zčervenala. Na papírku bylo napsáno: Katherine! Miluji tě! Damon. Katherine za sebou zavřela dveře a šla nahoru za holkama,aby jim ukázala řetízek a papírek. Vyšla po schodech. Šla po chodbě. Dveře byly otevřené. Přišlo jí to divné. Dobře si pamatovla, že je za sebou zavírala. Vešla do pokoje, ale holky tam nebyly. Koukla se na postel a tam byla krev. Lekla se. Krev byla na zemi, na zdi, na stole, na dveřích, na okně.... prostě všude. Katherine zaječela. Na postely našla další papírek. Na tom však nebylo napsáno miluji tě, ale bylo tam: Svoje kamarádky nehledej! Pokud se o to jen pokusíš ZABIJU TĚ!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *delena* *delena* | Web | 26. listopadu 2012 v 22:44 | Reagovat

supééér :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama